Графітова олива є неорганічним мастильним матеріалом

Графітова олива є неорганічним мастильним матеріалом

Графітова олія — це неорганічне мастило чорного або темно-коричневого кольору, густе та дуже в’язке. послідовність. Зовні він нагадує всім відому мастило. Графітова мастило виготовляється на основі рослинні жири з використанням рідин для нафтових балонів і літієвих або кальцієвих мил, також графіт. Мастило використовується в механізмах, що працюють з великими навантаженнями - в сільськогосподарському, будівельному, автомобільному та нафтовому обладнанні. Купити графіт можна на нашому сайті для виготовлення масла.

Асортимент графітових мастил дуже широкий. На виробництві його змащують спеціальними пружинами фурнітура, тихохідні підшипники, відкриті та закриті вали, різні шестерні, клапани, підвіски у великогабаритних механізмах, спецобладнання, опори свердління.

Графітова олія також може використовуватися в профілактичних цілях. Зокрема, їм можна змащувати суглоби різьбові замки, звичайні та автомобільні замки влітку і особливо взимку.

У повсякденному житті масло використовується для кріплення замків, дверних і гаражних петель - ма хороша водостійкість і не вимагає частого поповнення необхідної кількості.

Використання графітового масла замість термопасти все ще є експериментальним - Теплопровідність графіту неоднакова в різних напрямках і для максимального перенесення тепла, необхідно певним чином орієнтувати зерна графіту. І склад графіту також впливає на його властивості При закріпленні електричних з'єднань графітове мастило не виробляє додатковий опір, на відміну від інших масел, тому ви можете захистити його навіть силові контакти - наприклад, при підключенні «плюсового» проводу до стартера. Це дуже важливо точка - забезпечення контакту зі слабопровідним покриттям може призвести до його нагрівання та займання електропроводка.

Завдяки таким характеристикам графіту, як менша твердість, низький коефіцієнт тертя, висока електропровідність електричний близький до металів, металевий блиск, непрозорість і т. д. Графітова нафта дешева і ефективний спосіб захисту робочих поверхонь від корозії, підвищує ефективність пари, a також збільшити робочі ресурси. Однак, використовуючи його, пам’ятайте, що масло не можна використовувати в високошвидкісних механізмів і скрізь, де потрібна висока точність з поверхні працює.