Корисна інформація

Часті запитання та відповіді

Багато людей знають про застосування графіту у багатьох галузях промисловості, однак мало хто знає де взяти графіт та як він видобувається. Видобутком графіту відмінної якості займається ТОВ "Заваллівський графіт". Ми видобуваємо графіт на власному родовищі, що вважається найбільшим із усіх родовищ в Європі. Процес видобутку здійснюється кар'єрним способом, з застосуванням свердловинного заряду та гідромеханізацією. Підприємство виготовляє більше 25 основних марок графіту з вмістом вуглецю від 85% до 99,5% та розміром від 10 до 200 мкм, також колоїдно-графітові препарати і мастильно-охолоджуючі рідини на основі графіту. Видобута руда з кар'єру надходить до збагачувальної фабрики, а вже потім до споживача. Зацікавив графіт? Для отримання детальної інформації зв'яжіться з нашими консультантами. Будемо раді співпрацювати з вами!
Природний графіт можна придбати у компанії "Заваллівський графіт". Ми працюємо з 1934-го року та маємо надзвичайно великий досвід. Виготовляємо понад 25 марок графіту, вміст вуглецю в яких становить від 85 до 99 %. Наша продукція містить мінімальну кількість важких металів та інших шкідливих елементів. Експортуємо продукцію до багатьох країн. До того ж графіт відповідає вимогам чинних державних стандартів. Регулярно здійснюємо перевірку у європейських лабораторіях, тому можемо гарантувати високу якість. Графіт є інертним, тобто стійким до впливу розчинників. Для його розчинення потрібно використовувати розплавлені метали, оскільки вони мають високу точку плавлення. Для оптових замовників можемо запропонувати індивідуальні рішення. Доставку здійснюємо автотранспортом, морськими шляхами та залізницею.
Купити графіт порошковий ви можете в компанії «Заваллівський графіт». Ми пропонуємо якісну графітову продукцію за цінами виробника. Наші товари відповідають вимогам державних стандартів і технічних умов та експортуються в багато країн Європейського Cоюзу, Азії та країн СНД. Наше підприємство виготовляє близько 35 видів графіту з вмістом вуглецю від 85 до 99.95 % та розміром від 4 до 200 мкм, а також графітно-колоїдні препарати і мастильно-охолоджуючі рідини на основі графіту. Порошковий графіт служить добавкою для виготовлення активних мас акумуляторів і мас для графітованих виробів з кольорових металів. Здійснюємо доставку морським, автотранспортом, залізничними шляхами або іншим зручним для вас варіантом. Природний графіт можна вибрати та купити в нашому каталозі. Детальнішу інформацію дивіться на сайті або запитуйте в консультантів.
ТОВ «Заваллівський графітовий комбінат» – це один із найпотужніших виробників графіту в Європі. Які переваги отримає клієнт, замовивши продукцію саме у цьому підприємстві? Насамперед ми працюємо без посередників, доставка зручним способом у встановлений термін (автотранспортом, залізницею, за допомогою контейнерних морських перевезень), європейська якість продукції за конкурентними, доступними цінами, індивідуальний підхід до кожного споживача, можливість збільшити обсяг виробництва та поставки продукції тощо. І, найголовніше, ми позиціонуємо себе як надійний постачальник (про це свідчить більше 80 років досвіду). Уся продукція проходить ретельну перевірку у вітчизняних та європейських лабораторіях. Відповідає вимогам держстандартів. Тому, якщо ви хочете співпрацювати з нами, звертайтеся за номерами, що вказані у розділі «Контакти». На всі ваші питання з радістю дадуть відповідь наші менеджери-консультанти.
ТОВ «Заваллівський графіт» понад 80 років видобуває графіт із руд Заваллівського родовища (Кіровоградська область, центральна частина України). Це один із найбільш провідних виробників графіту у Європі. В які ж країни підприємство постачає графітовий порошок та іншу графітову продукцію? Наша продукція проходить багатоетапну перевірку у вітчизняних та європейських лабораторіях, має всі документи та сертифікати, відповідає усім вимогам державних стандартів. Тому заваллівський графіт користується великим попитом не лише в Україні, а й країнах Європейського Союзу (Німеччина, Франція, Бельгія, Великобританія, Туреччина, Іспанія, Італія, Польща, Швейцарія, Чеська республіка, Румунія, Словаччина, Сербія, Болгарія, Греція, Норвегія), Азії (Японія, Корея), в країнах СНД (Білорусь, Молдова), а також в США. Якщо ви бажаєте долучитися до цього списку, пишіть нам на сайт або телефонуйте за номерами, що вказані у розділі «Контакти».
Український графіт, видобутий компанією «Заваллівський графіт» із руд Заваллівського родовища, славиться своїми унікальними властивостями. Які ж його переваги? Насамперед це екологічно чистий продукт природного походження і має ідеальну структуру кристалічної решітки. Заваллівський графіт має відмінні фізико-хімічні властивості. Для того, щоб більш детально ознайомитися із продукцією компанії, вам необхідно перейти на сайт інтернет-магазину та вибрати рубрику «Онлайн-каталог». Якщо виникли питання – телефонуйте за номерами, що вказані у розділі «Контакти». Менеджери-консультанти допоможуть вам.
В Україні досліджено декілька графітових родовищ: Петрівське, Буртинське, Старокримське та Заваллівське. Проте не на всіх ведуться видобувні роботи. Яке ж підприємство виготовляє графітовий порошок для продажу? ТОВ «Заваллівський графіт» є потужним виробником графітової продукції із руд заваллівського родовища (одне із найбільших в Європі). Ми працюємо із 1934 року, тому якість нашої роботи перевірена багаторічним досвідом та постійними клієнтами. Обравши нас, ви отримаєте європейську якість (екологічно чистий продукт природного походження) за доступними цінами; співробітництво без посередників; можливість підбору упаковки та вибору оптимального способу доставки та оплати; індивідуальний підхід; можливість збільшення обсягу виробництва та поставки продукції тощо. Якщо виникли питання – звертайтеся за номерами, що вказані у розділі «Контакти». Менеджери-консультанти допоможуть вам у правильному виборі.
ТОВ «Заваллівський графіт» виробляє три найменування вогнетривкого графіту, що відрізняються за своїми властивостями та функціями. Отже, де використовують графіт вогнетривкий? Графіт вогнетривкий ГОЗ-92 складається із вуглецю (не менше 92 %), золи (не більше 7 %), летючість та вологість – не більше 1 %. Застосовують цей графіт під час виробництва вогнетривких виробів: плавильні тиглі, склянки, пробки для ковшів, кришок, муфт, форсунок, графітових сальників, прокладок, виробництво окисленого графіту тощо. Графіт вогнетривкий ГОЗ-94 має не менше 94 % вуглецю, золи не більше 6 %, летючість та вологість – не більше 1 %. Сфера застосування така ж. Графіт вогнетривкий ГОЗ-95 складається із вуглецю (не менше 95 %) та золи (не більше 5 %), летючість та вологість – не більше 1 %. Сфера застосування така ж. Для більш детальної інформації звертайтеся за номерами, що вказані у розділі «Контакти», або пишіть нам на сайт. Ми надамо відповіді на всі ваші питання.
Якщо ви задаєтеся питанням: де я можу купити графітовий порошок за доступною ціною, то ТОВ «Заваллівський графіт» знайшло відповідь. Ми пропонуємо якісну графітову продукцію за цінами виробника, оскільки працюємо без посередників. Щоб дізнатися ціну, вам треба зайти на сайт нашого інтернет-магазину, відкрити розділ «Онлайн-каталог», обрати потрібний продукт, натиснути «Дізнатися ціну», відправити запит і в найкоротший термін з вами зв’яжуться наші менеджери-спеціалісти. Якщо вам треба уточнити ціну терміново, телефонуйте за номерами, що вказані у розділі «Контакти». Підприємство виготовляє понад 25 основних марок, що мають вміст вуглецю від 85 % до 99,95 % та розмір від 4 до 200 мкм, також колоїдно-графітові препарати і мастильно-охолоджуючі рідини на основі графіту. Уся продукція відповідає вимогам державних стандартів та технічних умов, проходить багатоетапну перевірку в українських та європейських лабораторіях.
Усі знають, де і як використовується графіт, але мало хто знає, як проходить виробництво графіту. Ми спробуємо вам пояснити цей процес на прикладі ТОВ «Заваллівський графіт» (підприємство, що видобуває натуральний графіт із руд заваллівського родовища). Процес розробки ведеться відкритим, тобто кар’єрним способом (застосовують свердловинні заряди та гідромеханізаціїю). Руди родовища збагачують флотацією (та хімічним способом) з одержанням концентрату, що містить 85–90% графіту високої якості і обов’язково має зольність не вище 10–15%. Далі відбувається технологічний процес виробництва графіту, для цього застосовуються різні методи: дроблення, подрібнення, флотація, зневоднення, сушіння, розсівання, хімічне збагачення, повітряно-струменеве подрібнення. Виготовлення готової продукції – це складний безперервний процес: від дроблення сировини і до розфасовування. Замовити якісний заваллівський графіт можна на сайті або телефоном.