Background

Про нас

TОВ «ЗАВАЛЛІВСЬКИЙ ГРАФІТ» протягом багатьох десятиліть є виробником натурального графіту з руд заваллівського родовища (Кіровоградська область, центральний регіон України) - одного з найбільших родовищ графіту в Європі.

about Image
30,000

тон графіту в рік

ТОВ «Заваллівський графіт» входить в ТОП-10 в світі серед виробників природного графіту

TОВ «ЗАВАЛЛІВСЬКИЙ ГРАФІТ» протягом багатьох десятиліть є виробником натурального графіту з руд заваллівського родовища

Підприємство виготовляє більше 25 основних марок графіту з вмістом вуглецю від 85% до 99,5% та розміром від 10 до 200 мкм

Продукція, пропонована заваллівським графітовим комбінатом, відповідає вимогам державних стандартів і технічних умов і експортується в багато країн Європейського союзу (Німеччина, Франція, Бельгія, Великобританія, Туреччина, Іспанія, Італія, Польща, Швейцарія, Чеська республіка, Румунія, Словаччина, Сербія, Болгарія, Греція, Норвегія), Азії (Японія, Корея), в країни СНД (Білорусь, Молдова), а також в США.

Для європейських оптових споживачів є можливість підбору параметрів продукції під індивідуальні вимоги і своєчасна доставка

 • автотранспорт,
 • з/д транспортом,
 • контейнерні морські перевезення.

Багатоетапна перевірка якості і доставка

Для європейських оптових споживачів є можливість підбору параметрів продукції під індивідуальні вимоги, термін придатності якої не обмежений. Проведення багатоетапних перевірок якості, в тому числі в Європейських лабораторіях, створюють умови для надання максимальних гарантій якості, своєчасної доставки продукції і постійного супроводу наших клієнтів. Умови оплати та доставки графіту і графітової продукції для кожного оптового споживача розглядаються індивідуально. Доставка можлива авто-, з/д транспортом, а також за допомогою контейнерних морських перевезень.

Співпраця та переваги

Компанія співпрацює з підприємствами-виробниками високоякісних мастил, вогнетривкої продукції, фрикційних матеріалів, сталеливарними і чавуноливарними, нафтовидобувними і газодобувними підприємствами. Графіт є необхідною сировиною (допоміжним матеріалом, адітівом) у виробництві найрізноманітнішої кінцевої продукції:

 • пряме співробітництво з виробником без посередників;
 • логістика для європейських ринків (терміни доставки);
 • європейська якість продукції;
 • індивідуальний підхід до побажань споживача;
 • можливість збільшення обсягу виробництва і поставки продукції;
 • можливість підбору упаковки і підбір оптимальних умов доставки;
 • надання конкурентних цін, гнучке ціноутворення;
 • гарантована європейська якість і репутація надійного постачальника (більше 75 років досвіду виробництва).

Переваги продукції

Ідеальна структура кристалічної решітки; відмінні фізико-хімічні властивості графіту; екологічно чистий продукт природного походження; мінімальний вміст важких металів, шкідливих елементів, неметалів і інших шкідливих включень, які важливі в багатьох технологіях (мінімум вміст сірки, заліза, молібдену, хрому, алюмінію та інших).

image
+38 044 500-88-62

ЗАВАЛЛІВСЬКИЙ ГРАФІТ. Виробництво природного графіту в Україні з 1934 року