Використання графіту для лужних акумуляторів та батарей

image

Використання графіту для лужних акумуляторів та батарей

Зростаючий попит на нові лужні батареї з високою енергоємністю створює умови пошуку оптимальних матеріалів на основі графіту для об'єднання кращих електрохімічних властивостей з чудовою технологічністю за розумною ціною.

Послуги

Сировина для лужних акумуляторів та батарей

Зростаючий попит на нові лужні батареї з високою енергоємністю створює умови пошуку оптимальних матеріалів на основі графіту для об'єднання кращих електрохімічних властивостей з чудовою технологічністю за розумною ціною.

Графітові порошки використовуються в якості добавки в катодних елементах лужних акумуляторних батарей. Високий ступінь кристалічності графітових порошків забезпечує необхідну електропровідність маси катода, збільшує механічну міцність і оптимізує поглинання ними електроліту. Крім того, мастильна дія графіту зводить до мінімуму знос інструменту при виробництві елементів лужних батарей.

Дисперсії на основі графіту в залежності від технології виробництва можуть наноситися на внутрішню поверхню акумуляторної батареї, для збільшення електричної провідності і стійкості до корозії.

Найбільш часто продукцію Заваллівського графіту як компонент при виробництві великих лужних батарей використовують наступних марок:

ДАК-1, ДАК-2, ДАК-3 (високочистий середньої крупності графіт близько 63-100 мкм) С-1, С-2, С-3 (помольні марки для невеликих лужних акумуляторів та батарей з розміром луски D90 20-45 мкм). Відмінною рисою даних марок є висока чистота і в залежності від технології і сумісності з іншими елементами виробництва - розмір частинок.

Спільно зі споживачами графіту наша компанія пропонує оптимальні сорти графіту з вкрай анізотропною характеристикою. Форма частинок нашого графіту забезпечує ідеальну електропровідність матриці в катоді і показує свою перевагу в електрохімічних характеристиках порівняно з іншими видами і марками графіту (особливо за рахунок високого вмісту вуглецю в графіті і мінімального вмісту металів у складі зольного залишку). Крім цього, використання нашого графіту оптимізує процес стискання катодної маси при виробництві за рахунок відмінних змащувальних властивостей і мінімізації зношення інструменту.

За рахунок текстури, морфології, а також високої досконалості кристалічної решітки пластівців, природний графіт Заваллівського родовища високоефективний для катодів лужних акумуляторів в природній формі без інтеркалірування (спучування, розширення), забезпечуючи тим самим привабливе співвідношення ціни і продуктивності в порівнянні з розширеними графітами (складної і дорогої технології виробництва).

Використання нашого графіту може запропонувати оптимальний баланс між електрохімічними характеристиками, технологічністю і вартістю виготовлення лужних батарей.