Використання графіту для виробництва електровугільних щіток

image

Використання графіту для виробництва електровугільних щіток

Графітові щітки є спеціальними змінними елементами будь-якого електродвигуна і використовуються для підведення і відведення струму на контактних кільцях і обертовому колекторі електромашини.

Послуги

Для виробництва електровугільних щіток

Графітові щітки є спеціальними змінними елементами будь-якого електродвигуна і використовуються для підведення і відведення струму на контактних кільцях і обертовому колекторі електромашини. За допомогою вугільних щіток відбувається електричний контакт між нерухомими і рухомими вузлами електродвигуна, до того ж термін безперервної роботи електродвигуна визначає саме електрощітка та ступінь її стертості (зношеності). Щітки для електродвигунів широко застосовуються в генераторах і електродвигунах для різних сфер машинобудування, промислового виробництва, авіації, автомобілебудування, морських суден, міського та залізничного транспорту, кранового устаткування, в побуті і для інших цілей.

Використання природного графіту є оптимальним вибором для виробництва контактних електровугільних щіток.


Досягнення ключових переваг контактних даних виробів за рахунок якісного графіту передбачає:

  • - зниження собівартості щіток, яке може бути отримано завдяки зниженню споживання смоли до 50%;
  • - підвищення якості електровугільних щіток за рахунок збільшення терміну їх експлуатації, це може бути досягнуто завдяки скороченню механічного зношення (значно меншого іскріння, більш ефективного дотику і більше безвібраційного тертя);
  • - поліпшення властивостей комутації;
  • - знижена щільність щітки з вищим електричним опором і поліпшенням механічних властивостей;
  • - більш висока еластичність для підвищення продуктивності при мінімальному впливі вібрацій.

Усі ці переваги в якості виробництва електровугільних щіток безпосередньо залежать від якості графіту в складі і можуть бути досягнуті, якщо використовувати якісний графіт з унікальними фізико-хімічними властивостями.

Якісними характеристиками при використанні графіту є розподіл в електровугільних щітках складу за розмірами частинок, кристалічна структура, пористість поверхні, форма частинок і досягнення поверхневого натягу між графітом і сполучною.