Використання графіту для виробництва безшовних труб, металообробки і кування, для штампування виробів і прокатки

image

Використання графіту для виробництва безшовних труб, металообробки і кування, для штампування виробів і прокатки

Графіт найбільш ефективний для отримання мастил при штампуванні, прокатці, металообробці, куванні і загалом для індустрії обробки гарячих металів під тиском.

Послуги

Для виробництва безшовних труб, металообробки і кування, для штампування виробів і прокатки

Графітовий змазувальний матеріал забезпечує такі властивості мастильного шару: стійкість, мінімальне осадження, не біологічна ферментація, адгезія до поверхні, вологонепроникність, термічна стабільність.

Мастильні та ливарні фарби, що витримують високі тиски, температури і тертя в процесі прокатки, а також за екологічними вимогами, на основі високої якості природного графіту є оптимальним рішенням. Ці продукти дозволяють ефективно використовувати такі фізичні властивості графіту як витримування екстремального тиску і високих температур протягом довгого часу. Тому одержуваний мастильний ефект має фундаментальне значення для досягнення ідеальної заготовки при штампуванні і у результаті - отримання якісної кінцевої продукції. При цьому за рахунок графіту можна запобігати приклеюванню заготовок на валки і штампуючі елементи і тим самим можна збільшити загальний вихід кінцевих виробів.

Важливою якістю в обробці металів при високих температурах і тиску і виключно при використанні саме природного графіту, є так само менша корозія інструменту і зменшення дефектів виробу за рахунок мінімального вмісту оксидів заліза в зольному залишку природного графіту. Тобто чистота домішок зольного залишку в графіті забезпечує мінімальну можливість виникнення небажаних хімічних реакцій на поверхні виробу та інструменту.

Графіт найбільш ефективний для отримання мастил при штампуванні, прокатці, металообробці, куванні і загалом для індустрії обробки гарячих металів під тиском. Цей продукт повинен бути:

  • легким, щоб застосовуватись розпиленням або зануренням,
  • стійкий до впливу високих температур,
  • бути стабільним до водних дисперсій,
  • бути екологічно чистим.

Придатність графіту для мастильних матеріалів ідеальна для використання в гарячих процесах обробки металів тиском і може характеризуватися наступними трьома важливими фізичними і хімічними параметрами

  • Чистота: графіт повинен бути вільним від абразивних, забруднюючих або небезпечних домішок.
  • Кристалічність: структура кристалічної решітки графіту має важливе значення для властивості ливарних фарб і мастил.
  • Цей параметр має прямий вплив на знос, термін служби інструменту і якість кінцевої деталі.
  • Розподіл частинок за розмірами: оптимальний розподіл частинок за розмірами забезпечує більш високий захист інструменту і комплексного покриття інструменту, таким чином покращуючи якість заготовки.