Використання графіту в колодках та інших фрикційних матеріалах

image

Використання графіту в колодках та інших фрикційних матеріалах

Природний графіт Заваллівського родовища за рахунок своїх фізико-хімічних властивостей має позитивний ефект на поведінку гальмівних накладок автомобілів при процесі гальмування, зупинки й частому чергуванні їзди і гальмування.

Послуги

Гальмівні накладки для Euro Car сегмента B - 2,5%. Гальмівні накладки без сплавів Cu – 2,5%

Для типів гальмівних колодок з низьким вмістом сталі існуючі види використання графіту в % до виду колодок:

  • Графіт є корисним для стабілізації коефіцієнта тертя.
  • Графіт корисно впливає на зменшення швидкості зносу гальмівних накладок.
  • Графіт забезпечує оптимальний розподіл тертя гальмової накладки за рахунок графіту, що в свою чергу збільшує загальну якість фрикційних матеріалів.
  • Графіт має позитивний вплив на зменшення шуму при процесі гальмування.
  • Розподіл частинок за розмірами має невеликий вплив на теплопровідність, у тому числі є важливим для ефективного відводу тепла без перегріву супорта і гальмівної рідини системи.

Зокрема, коефіцієнт тертя при високих температурах вищий і стабільніший. Це може бути пов'язано з більш високою теплопровідністю при вільній композиції і через більшу кількость графіту, що призводить до кращого відведення тепла і зниження часу охолодження між різними гальмівними процесами до зупинки. Найбільш оптимальним вмістом вуглецю в природних пластівцях графіту є 91,0 - 96,0%, при чому природний графіт рекомендується до всіх видів фрикційних накладок. Залежно від прийнятої технології виробництва фрикційних матеріалів, розмір частинок графіту може бути як витриманим у певному діапазоні так і мати чіткий склад з присутністю в поєднанні багатьох класів крупності графіту. Компанія "Заваллівський графіт" має можливість підібрати оптимальний склад класів крупності графіту з наперед заданим рівнем вмісту вуглецю.